ارگاسم چیست؟ , ارضا کردن زن

چگونه یک زن ارضا میشود؟

در عکس‌های زیر خلاصه این مطلب را میتوانید مشاهده کنید

(عکس‌ها را ورق بزنید)

 

 

 

  • ارضا شدن زن

 

 

مطالب زیر را از دست ندهید:

 

ما آقایان با تحریک ساده اندام تناسلی خود ارضا میشویم. اما وقتی نوبت خانم‌ها میرسد ، موضوع کمی پیچیده‌تر می‌شود.

اما به قول قدیمی‌ها …کار نشد نداره ! در این مطلب به شما نشان میدهیم چطور یک زن ارضا میشود.

در دنیای امروز ، دیگر نمیتوان در مورد موضوعات و مشکلات هر کسی با نظر شخصی خودش برای بقیه نسخه بپیچد . در دنیای امروز علم حرف اول و آخر را می‌زند. کسی که با دید علمی به موضوعات مختلف نگاه کند همیشه برنده است و مشکلات را برطرف میکند.

نترسید، قرار نیست وارد مباحث پیچیده پزشکی شویم ، بلکه به زبان ساده و علمی قراره روش ارضا کردن خانم‌ها را با هم بررسی کنیم و در آخر این مطلب به شما قول میدهم شریک جنسی خود را به راحتی آب خوردن ارضا کنید!

 

فیلم ارگاسم زن , ارضا شدن دختر
چگونه یک زن را ارضا کنیم؟

 

بدن زن‌ها هنگام ارگاسم چطور کار میکند؟

اجازه بدید یک سوال از شما بپرسم ، اگر قرار باشه موتور یک ماشین رو تعمیر کنید قبول میکنید؟ (اگر مکانیک هستید این سوال برای شما مناسب نیست)

فرض کنید یک ماشین خاموش کرده و روشن نمیشود. جرعت آن را دارید موتور را باز کنید و تعمیرش کنید؟
شما را نمیدونم،اما من چنین جرعتی ندارم.

اما اگر از قبل آموزش ببینید و درون موتور را ببینید و با فوت و فن آن آشنا شوید ، کم کم به خودتون میگویید آنقدر هم کار پیچیده‌ای نبود ، فقط بلد نبودم !

ارضا کردن زن هم همینطور است. اگر با اندام تناسلی زنانه و آناتومی بدن زن و مکانیسم رسیدن به ارگاسم در خانم‌ها آشنا نباشید ، چطور میتوانید چشم بسته و با حدسیات خود شریک جنسی خود را به اوج لذت برسانید؟

قبول دارم به ارگاسم رساندن بعضی خانم‌ها کار بسیار پیچیده‌ای است ، اما مانند مثالی که قبل‌تر گفتم ، اگر اصول آن را بلد باشید به راحتی آب خوردن میشود.

مثال و استدلال کافیست ، بریم سر اصل مطلب چون میدونم عجله دارید

داخل واژن , سایز کیر , کس
دیواره داخلی واژن , آناتومی واژن

 

چگونه یک زن چندبار ارگاسم می‌شود؟ (ویدئو)

 

 

دستگاه تناسلی خانم‌ها چطور کار میکند؟

تصویر بالا آناتومی ساده‌ای از درون دستگاه تناسلی خانم‌ها را نشان میدهد.
با موارد بالایی کاری نداریم چون به بحث ما زیاد مربوط نیست. اما اون پایین که “مهبل” نام‌گذاری شده ، دیواره داخلی واژن است.

از ابتدای واژن تا دهانه رحم از یک لوله تشکیل شده که هنگام دخول آلت تناسلی مرد داخل این لوله می‌شود.
اندازه این لوله در حالت طبیعی حدود 7 الی 11 سانتیمتر است ، اما نکته مهم اینجاست که وقتی زن تحریک میشود ، اندازه این لوله چه از لحاظ طول چه قطر دو برابر میشود ! چون خاصیت ارتجاعی دارد.
ابتدای واژن و داخل لوله‌ای که توضیح دادم، از هزاران عصب تشکیل شده ، این اعصاب به فشار و نیرویی که به آن‌ها وارد میشود بسیار حساس هستند.

وقتی آلت تناسلی مرد وارد واژن می‌شود ، نسبت به حجمی که دارد ، به اعصاب داخلی واژن نیرو وارد میکند. هر چه این نیرو بیشتر باشد اعصاب این ناحیه سیگنال‌های بیشتری به مغز زن مخابره میکنند و در نتیجه زن بیشتر تحریک میشود.

 

فکر کنم تا الان خودتون حدس زدید که اهمیت سایز آلت تناسلی مردان چقدر در به ارگاسم رساندن خانم‌ها بالاست؟

 

اندازه نرمال سایز آلت
آیا سایز آلت تناسلی مهم است؟

 

آیا سایز آلت تناسلی آقایان در رابطه جنسی مهم است؟

چند سال پیش یک آمار تکان دهنده و عجیب در آمریکا منتشر شد، یک گروه تحقیقاتی به خانم‌ها یک پرسشنامه دادند و از آن‌ها خواستند به صورت ناشناس این پرسشنامه را تکمیل کنند.

یکی از نتایجی که در انتها از چند هزار پرسشنامه به دست آمد این بود که 63 درصد از خانم‌های آمریکایی که نوشته بودند حداقل یک بار در زندگی زناشویی خود خیانت را تجربه کرده‌اند ، و دلیل آن عدم توانایی همسرشان در ارضا کردن آن‌ها بوده است.نکته جالب و دردناک این بوده که تعداد بسیاری از این خانم‌ها از سایز آلت همسر خود رضایت نداشتند.

بله عزیزان ، برخلاف سایر افراد و سایت‌ها که سعی در این دارند سایز آلت تناسلی مردانه را در رابطه جنسی بی‌اهمیت جلوه دهند ، سایز برای خانم‌ها خیلی مهم است.

اگر همچنان ذره‌ای به ادعای ما شک دارید ، این صفحه را ببینید.

اما اگر سایز بزرگی ندارید،نگران نباشید .

در ادامه تنها روش علمی و واقعی بزرگ کردن و کلفت کردن آلت تناسلی را به شما میگویم.

 

آیا سایز آلت تناسلی در رابطه جنسی اهمیت دارد؟
3654 votes · 3654 answers

 

سایر موارد مهم برای ارضا کردن خانم‌ها چیست؟

 

مدت زمان دخول ! بله همه ما میدانیم زن‌ها از لحاظ ذهنی و جسمی نسبت به آقایان به مدت زمان بیشتری نیاز دارند تا به ارگاسم برسند.

وقتی کمر شما به اصلاح سفت نباشد ، کم کم آماده خشم پنهانی که شریک جنسی‌تان نسبت به شما پیدا میکند باشید ! البته اگر تا الان دیر نشده باشد.

از وقتی دخول را انجام میدهید، با در نظر گرفتن اینکه طول آلت تناسلی شما 15 سانتیمتر و قطر آن هم معمولی باشد ، باید حداقل 4 دقیقه طول بکشد تا شریک جنسی شما ارگاسم شود(حداقل 4 دقیقه دخول)

اما اگر سایز اندام تناسلی شما بزرگتر باشد و مدت زمان بیشتری طول بکشد تا به انزال برسید ، شریک جنسی شما نه حتی یکبار،بلکه چندبار ارگاسم میشود.

 

ارگاسم چیست؟ , ارضا کردن زن
ارگاسم در زن , نشانه های ارگاسم , نشانه های ارضا شدن

 مگر میشود چندبار به اوج لذت جنسی رسید؟

در آقایان خیر ، اما در خانم‌ها بله ! و به این پدیده Multiple Orgasm میگویند. یعنی یک زن توانایی رسیدن به بیش از ده بار ارگاسم در یک وعده رابطه جنسی را دارد. و طبق تحقیقات لذت ارگاسم‌های دوم و سوم و چندم… بیش از ارگاسم اول است.

برای همین است که گاهی شنیدیم که زنان در رابطه جنسی لذت بیشتری از آقایان میبرند.

اگر زود به انزال میرسید ،نگران نباشید در ادامه راهکارهای کاربردی برای درمان زودانزالی را توضیح میدهم.

 

سایر موارد مهم در ارضا کردن  زنان چیست؟

 

چقدر با این جمله که آقایان با چشم تحریک میشوند و خانم‌ها با گوش، موافقید؟

تا حدود زیادی درست است. مردها انقدر زود و ساده تحریک میشوند که حتی ممکن است با دیدن رنگ لاک ناخن یک زن برانگیخته شوند!

اما نوبت خانم‍ها که میرسد قضیه کمی فرق دارد ، زن‌ها موجوداتی احساساتی و پیچیده هستند.

اگر میخواهید یک زن را به ارگاسم برسانید، باید قبل از آن قلب او را به دست آورید . باید از مدت‌ها قبل رفتار خوبی با او داشته باشید و از گل نازکتر به او نگویید.

وقتی برایتان شام میپزد باید هر قاشق که میخورید از دستپخت او تعریف کنید ! باور کنید جدی میگویم.

باید حواستان باشد ناخواسته او را با کسی مقایسه نکنید ، دلش را نشکنید ، و از همه مهمتر به او این حس را بدهید که زنی زیبا و خواستنی است.

وقتی یک زن از عشق لبریز شود ، مانند کوه آتشفشان آماده فوران میشود. آن موقع است که هر وقت اراده کنید در آغوش شما خودش را رها میکند.

یک زن وقتی بداند همسر یا پارتنر او دوستش دارد و به او عشق میورزد ، از لحاظ ذهنی آسوده و رها میشود.

اما اگر این حس را به او نتوانید القا کنید ، دائم با صورت و هیکل خودش درگیر است و به جان خودش میافتد ، حتی اگر زیباترین زن دنیا باشد!

کافی است هر چندوقت یکبار از زیبایی‌های او صحبت کنید و عشق و احساستان را به او ابراز کنید ، آن‌وقت میبینید که زنی که به ظاهر سردمزاج بود ، چطور مانند آتشفشان فوران میکند و شما را میسوزاند .

پس احترام و عشق خود را نثار شریک جنسی‌تان کنید ، با همین دو مورد 50 درصد راه را رفته‌اید و بقیه میماند آن دو مورد اصلی که بالاتر توضیح دادم.

یادتان باشد، تقریبا تمام نقاط بدن زن‌ها حساس است و قابلیت تحریک شدن را دارد ، باورتان میشود برخی زن‌ها با فشار دادن دست یا مچ پایشان به اوج لذت میرسند؟ فقط به نقاط حساس که همه میشناسیم بسنده نکنید و از هیچ نقطه بدن او غافل نشوید تا هر چه بیشتر این آتشفشان را به نقطه فوران نزدیکتر کنید.

متاسفانه نمیتوان تمام جزئیات را اینجا توضیح داد اما اگر باهوش باشید و چندبار امتحان کنید، حساسترین نقاط شریک جنسی خود را کشف میکنید ، وقتی کشف کردید بیشتر تمرکزتان را هنگام پیشنوازی روی آن نقاط بگذارید تا از خود بی خود شود.

یادتان هست گفتم خانم‌ها با گوش تحریک میشوند؟ پس هنگام معاشقه با او صحبت کنید و حرف‌های عاشقانه و حتی گستاخانه به او بزنید ، سعی نکنید مودب باشید، مودب بودن را در تخت‌خواب فراموش کنید و ببینید چه تاثیر شگفت‌انگیزی روی ارضا شدن زن دارد.

مهم‌ترین ابزار خود را قوی‌تر کنید

مهمترین ابزار شما در رابطه جنسی ، آلت تناسلی شماست. اگر مقاله را کامل خوانده باشید اهمیت سایز آلت تناسلی در رابطه جنسی را توضیح دادم.

میانگین طول آلت تناسلی آقایان ایرانی حدود 14 سانتیمتر است . نه که بد باشد، اما اگر بزرگتر باشد قطعا تاثیر بیشتری در تحریک شریک جنسی دارد.

 

روش بزرگ کردن آلت تناسلی
بزرگ کننده آلات تناسلی

 

 

مگر میشود آلت تناسلی را بزرگتر کرد؟

 

بله میشود ، اما نه با لارجرباکس و وکیوم و روغن خراطین و این چیزهایی که در ماهواره و تلگرام تبلیغ میکنند !

در حال حاضر تنها روش علمی که برای بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان کاربرد دارد و واقعا نتیجه میدهد ، روش دکتر هندریکس است که این روزها خیلی در دنیا سر و صدا کرده.

ماجرای دکتر جانی هندریکس(Dr Johny Hendrix) از این قرار است که ایشان یک اورولوژیست آمریکاییست که در سال 2004 موفق میشود روشی خاص ابداع کند که بدون نیاز به دارو و هیچ وسیله‌ای ، آلت تناسلی مراجعین کلینیکش را بزرگتر میکند.
طبق گفته دکتر هندریکس در سایت رسمی‌شان ، او به بیش از 10 هزار مرد آمریکایی در مطب خود کمک میکند به آرزوی دیرینه‌شان دست پیدا کنند.

خوشبختانه دکتر هندریکس چند سال پیش با فراگیر شدن اینترنت و تقاضای زیاد برای روش او، در وب‌سایت خودش این روش را به صورت یک دستورالعمل قابل دانلود برای فروش قرار میدهد.

 

طول آلت تناسلی شما چند سانتیمتر است؟
5069 votes · 5069 answers

 

اگر شخصی بخواهد دستورالعمل دکتر هندریکس را از سایت اصلی ایشان خریداری کند با در نظر گرفتن قیمت 99 دلاری آن ، باید حدود 2 میلیون تومان بپردازد.(با در نظر گرفتن کارمزد پرداخت Paypal)
البته به جز این هزینه‌ها،چندصد هزار تومان هم هزینه ترجمه این دستورالعمل ارزشمند است که در نتیجه هزینه آن بیش از 2.5 میلیون تومان برای یک شخص از ایران تمام می‌شود.

خبر خوب این است که از سال 1396 وب‌سایت بزرگتر به عنوان اولین و تنها صاحب امتیاز روش دکتر هندریکس در ایران،دستورالعمل دکتر هندریکس را ترجمه و به نام خود ثبت کرده و تمامی مجوزات مورد نیاز را از مراجع قانونی ایران اخذ نموده است.

دستورالعمل دکتر هندریکس در ایران با نام سلول‌سازی بافت اسفنجی شناخته می‌شود.

در صورتی که علاقه‌مند هستید برای همسر خود یک سوپرمن باشید، پیشنهاد میکنیم ویدئو افرادی که از این روش نتیجه گرفته‌اند را ببینید .

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر، به وب‌ سایت بزرگتر مراجعه کنید.یا اینجا کلیک کنید.

ارضا شدن دختر, ارگاسم در زنان, روش ارضا کردن زن, نشانه های ارضا شدن زن, نشانه های ارگاسم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تمامی حقوق برای ابن سینا محفوظ است.